אירועים
 
מרכז הקונגרסים הבינ"ל מקיים אירועים בסגנונות והיקפים שונים. כל אירוע נהנה מקסמו של הבניין, מאתריו ומתערוכותיו. אין אירוע קטן, גדול או מורכב מדי עבורנו - אנו מספקים את כל הפתרונות ועומדים בכל דרישה, לו"ז ושינוי. כל אירוע נתפר על פי צרכי המזמין ומלווה בשירותים האיכותיים שלנו ובמנהל פרויקט אישי המייעץ, מפקח מקרוב ומתאם בין כל הגורמים.
מגוון האירועים נרחב והאיכות משובחת בכל מצב –אירוע ממלכתי, כנס עסקי או חגיגה משפחתית. האווירה הנעימה, החמימות והיוקרה הן חלק בלתי נפרד מהחוויה. 
 
בנייני האומה - לוח אירועים לצפייה בלוח אירועים שנתי
לחץ כאן
 
כנסים ומפגשים כנסים ומפגשים עסקיים
מרכז הקונגרסים הבינ"ל הוא מקומם הטבעי של ועידות וכנסים מקצועיים, השתלמויות, ימי עיון, סמינרים ועוד.
חברות היי-טק, ארגונים ומפעלים מובילים, כמו גם SMB - כולם מוצאים את המשבצת הנוחה והמתאימה ביותר על פי ההיקף הנדרש - מ-20 איש ועד 10,000, ובהתאם לאופי הרצוי. האולמות מצוידים באמצעי הטכנולוגיה המתקדמים ביותר, לרבות שירותי תקשורת, וידאו ומחשבים ותאי תרגום סימולטני חדשניים. כל אלה מספקים ללקוחותינו מענה מושלם ומסייעים להפקת המיטב מכל מפגש ולמימוש מוצלח של יעדיו.
 
 
תערוכות וירידים תערוכות וירידים
המרכז מספק פלטפורמה אלגנטית ונינוחה לתערוכות מקצועיות וירידים בכל סדר גודל. 12,000 מ"ר של שטחי תצוגה הניתנים לחלוקה גמישה, קווי תקשורת, טלפון, וידאו ומחשבים מאפשרים העמדת ביתני תערוכה ותצוגות ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, ניתן לקיים ירידים בשטח הפתוח והירוק בצידו הצפוני של הבניין. מרכז הקונגרסים אירח בשנים האחרונות תערוכות וירידים קבועים כגון: יריד הספרים הבינלאומי, תערוכת היודאיקה, יריד הדירות, יריד האירועים, יריד האופנה ויריד המכוניות
 
 
מופעים ואירועי תרבות מופעים ואירועי תרבות ואמנות
האולמות המגוונים, הבמות המיוחדות, האמצעים האקוסטיים החדישים והמסכים המשוכללים מספקים בסיס מקצועני אידיאלי למופעים ואירועי תרבות ואמנות – מקטנים ואינטימיים ועד בינלאומיים ומורכבים. המרכז מארח, במקצועיות ובהצלחה, מופעים מוסיקליים מכל סוג: אופרה, מוסיקה סימפונית, רסיטלים, מוסיקה אתנית, רוק, ג'ז, פופ ועוד, וכן מופעי תיאטרון ומחול. זהו מקום משכנה של התזמורת הפילהרמונית הישראלית בירושלים, המקיימת כ-12 קונצרטים בשנה, ושל התזמורת הסימפונית ירושלים רשות השידור. פעמיים אירח המרכז את תחרות האירוויזיון, ומדי שנה מוצגים בו אירועי פסטיבל ישראל, כמו גם הפסטיגל לילדים ובני נוער. .
 
 
 
אירועים פרטיים אירועים פרטיים
כל לקוח הוא אח"מ, וכל מי שמשכננו נאה בעיניו לצורך אירוע פרטי – יזכה בטוב ביותר. חגיגה או כינוס משפחתי במרכז שלנו הינם חוויה, שנעטפת ביחס חמים ובאווירה מיוחדת במינה, ונזכרת בחיוך לאורך שנים.
 
 
 
קבלות פנים קבלות פנים
לא חשוב מה הסיבה: קבלת פנים לאח"מ, פתיחת תערוכה או הצגת מנכ"ל חדש - חשוב לבצע זאת במומחיות! צוות מיוחד, המיומן ברזי הדברים, עומד לרשות לקוחותינו למתן ייעוץ ולהפקת קבלת פנים מרשימה ונאותה, בדיוק באווירה הרצויה.
 
 
 
השקות מוצר השקות מוצר
אירועי השקת מוצר הם חלק מההתמחות שלנו. הצוות המקצועי והמנוסה מנצח על אירוע שכזה בכל המישורים: התכנסות, הופעה, כיבוד, תצוגה, נאומים, סרט או כל קונספט אחר הנדרש לעניין. המוצר והחברה המייצגת זוכים לבמה המכובדת והמרשימה מכל.
 
 
 
אירועי תמריץ וערבי גאלה אירועי תמריץ וערבי גאלה
חברות וארגונים מהארץ ומהעולם בוחרים להפיק במרכז אירועי תמריץ וערבי גאלה לעובדים. האירועים משלבים סעודות ומופעים אמנותיים בסגנונות שונים.  
 
מבחני הסמכה מבחני הסמכה
המרכז מספק תנאים אידיאליים לאירוח בחינות הסמכה מטעם גופים ציבוריים ופרטיים (משרדי ממשלה, לשכת עוה"ד ועוד). הבחינות מתקיימות בחדרים מרווחים, עם שולחן אישי לכל נבחן ובאווירה רצינית ורגועה. ניתן לארח עד 3,000 נבחנים בו זמנית.